Группа компаний "АИС" официальный дистрибьютор марки SsangYong

25.03.2020

Наша торгівельна мережа у зв’язку із запровадженням карантину та інших обмежувальних заходів на території України продовжує працювати, але З ПЕВНИМИ ОБМЕЖУВАННЯМИ ПО ВІДВІДУВАННЮ відповідно до вимог та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та норм чинного законодавства.

>>>
25.03.2020

СТО нашого дилерського центру у зв’язку із запровадженням карантину та інших обмежувальних заходів на території України продовжує працювати згідно з розкладом роботи без обмежень по прийому та видачі автомобілів, але З ПЕВНИМИ ОБМЕЖУВАННЯМИ відповідно до вимог та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та норм чинного законодавства.

>>>
25.03.2019

Национальная сервисная сеть СТО Группы компаний АИС предлагает автолюбителям всех без исключения автомобильных брендов подготовить автомобиль к весенне-летнему сезону. С 25 марта 2019 г. по 15 мая 2019 г. действуют специальные цены на сервисное обслуживание – от 228 грн. до 764 грн., в зависимости от региона и перечня услуг.*

>>>
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка
 

XLV

 

ДИЗАЙН

Универсальное решение

XLV — компактный кроссовер, сразу же привлекающий внимание стильным дизайном и практичностью. Автомобиль функционален и очень красив. Его по праву называют искателем приключений. Количество опций впечатлит даже взыскательных покупателей.

Интерьер

Вместительность и гибкость

Интерьер XLV был тщательно продуман для максимально эффективного использования пространства. Cалон автомобиля получился современным, роскошным, вместительным и комфортным как для водителя, так и для пассажиров. Эргономика и отделочные материалы на высоте.

ТЕХНОЛОГИИ

Мощный, но экономичный

XLV оснащен 1, 6-литровым бензиновым двигателем. Он соответствует экологическому стандарту Евро 6. Совместим как с 6-ти ступенчатой механической, так и с 6-ти ступенчатой автоматической коробкой передач. Доступны варианты переднего и полного привода.

Новый бензиновый двигатель XGi160 обеспечивает максимальную мощность 128 л.с при 6000 оборотов в минуту, и крутящий момент 160 Нм при 4,600 оборотов в минуту особенно производителен при средних и высоких скоростях. Обладает компактными размерами и при этом обладает высокой эффективностью и надёжностью.
Активная система полного привода (AWD)

Активная система полного привода специально адаптирована под шасси и прибегает к помощи других систем автомобиля. Когда задействован режим полного привода 4WD, 60% крутящего момента распределяется на заднюю ось и 40% на переднюю. В режиме блокировки крутящий момент распределяется в соотношении 50:50 между осями.

Лучшие технологические решения для вашей безопасноти

Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.